Andrzej Zdanowski

Trener – Praktyk. Ekspert w zakresie sprzedaży i zarządzania. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie tematów, z których prowadzi szkolenia.

W latach 1998 - 2004 odpowiadał, początkowo jako handlowiec następnie jako menedżer sprzedaży, za sprzedaż powierzchni reklamowych w wydawnictwach Uni-Film i TP Ditel.

Do zakresu jego obowiązków należało m.in.: zarządzanie zespołem handlowym, realizację planów sprzedażowych, rekrutację i szkolenia pracowników. Efekty jego pracy zostały docenione indywidualną nagrodą "Najlepszy Szef".

Od 2004 roku związany z ANB na stanowisku Dyrektora Zespołu Przedstawicieli Regionalnych. Stworzył od podstaw zespół przedstawicieli, dzięki skutecznemu zarządzaniu podległymi pracownikami osiągnął 40% (w skali roku) wzrost obrotów i zysków. Zdobywca nagrody "Najlepszy Menedżer ANB".

Od 2010 roku uznany trener i konsultant z zakresu sprzedaży i zarządzania specjalizujący się w szkoleniach z zakresu technik sprzedaży (zwłaszcza produktów luksusowych i marek premium), obsługi klienta, negocjacji handlowych, zarządzania zespołem handlowym, autoprezentacji i wystąpień publicznych).

Prowadził szkolenia z zakresu sprzedaży, obsługi klienta i negocjacji dla takich firm jak m.in.: ZIBI, Deutsche Bank, Tarczyński SA, Uniwersytet Marii Curie- Skłodowskiej, Carl Zeiss, PGNiG Wrocław, MetApmlico Life, GoldenLine, Marelli Magnetic. Sudzucker., PartnerXXI, PricewaterhouseCoopers, PKPP Lewiatan, T-MOBILE … i wielu innych.

Prowadził szkolenia z zakresu zarządzania i umiejętności menedżerskich dla takich firm jak m.in.: Japan Tobacco International, AUCHAN Polska, Senator Polska, Deutsche Bank, Tarczyński SA, Staropolskie Wędliny, Lubelski Klub Biznesu, Martifer Polska, MM Neupacking, PGNiG Zgorzelec, PREMA Kielce, Tubądzin Management Group Sp. z o.o. … i wielu innych.

W swojej pracy trenerskiej, jak sam mówi: „Stawiam na praktykę i kształtowanie konkretnych umiejętności wychodząc z założenia, że sama wiedza nie wystarczy do osiągnięcia założonego celu. Z tego wynika forma prowadzonych przeze mnie szkoleń, która pozwala uczestnikom nabyć i wyćwiczyć pożądane zachowania.”

Absolwent Wyższej Szkoły Rolniczo - Pedagogicznej w Siedlcach. Stypendysta rządu Kanady w ramach projektu The Canadian International Development Agency oraz The International Livestock Management Schools. Autor kompendium trenerskiego „Typologia Osobowości w Praktyce”. Trener Współpracujący B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa.

Szkolenia
trenera
TECHNIKI SPRZEDAŻY PRODUKTÓW LUKSUSOWYCH I MAREK PREMIUM
Uczestnicy szkolenia poznają zasady tworzenia wartości marki i produktu na różnych poziomach wynikających z potrzeb ich klientó...

Czytaj więcej

Referencje
trenera
PKF Accounting Sp. z o.o.
W dniach 30-31.10.2013r. zorganizowaliśmy trzy szkolenia dla firmy PKF Accounting Sp. z o.o. Grupa Kapitałowa PKF Consult. "Tematy szkoleń,...

Czytaj więcej

Artykuły
trenera
Informacja zwrotna
Pani Wiesława... pierwsza osoba, od której uczyłam się standardów zarządzania, gdy zacząłem moją pierwszą pracę. Pierwsza prac...

Czytaj więcej