Witold Zieliński

Trener praktyk, z wykształcenia pedagog i trener biznesu, z ponad 10 letnim doświadczeniem trenerskim w zakresie sprzedaży, negocjacji, zarządzania zespołami pracowniczymi w branży farmaceutycznej i FMCG.

Specjalizuje się w szkoleniach sprzedażowych i managerskich. Pracuje z zespołami sprzedaży i marketingu , managerami średniego i wyższego szczebla. Prowadzi szkolenia grupowe i coaching indywidualny .

W ciągu 12 lat przebył drogę od Przedstawiciela Medycznego, poprzez Trenera Wewnętrznego i HR Biznes Partnera. Przez 3 lata pełnił funkcję Kierownika Zespołu Trenerów w dużej firmie farmaceutycznej, gdzie odpowiadał m.in. za tworzenie i wdrażanie strategii rozwoju firmy: tworzenie i wdrażanie standardów, szkolenia i coaching kadry menadżerskiej, rekrutacje pracowników i realizacje procesów HRM: oceny pracownicze, ścieżki kariery i awansu zawodowego, plany sukcesji.

Doświadczenie Trenera zdobył prowadząc następujące szkolenia:

Techniki sprzedaży, Zarządzanie zespołem, Coaching Sprzedażowy, Techniki Negocjacji, Efektywna Komunikacja, Zarządzanie Terytorium. Dorobek szkoleniowy to ponad 1000 dni szkoleniowych.

Absolwent Wydziału Humanistycznego Mikołaja Kopernika w Toruniu, studiów podyplomowych Akademia Trenera w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Za swój największe sukcesy zawodowe uważa sukcesy sprzedażowe i menadżerskie oraz awanse zawodowe swoich wychowanków.

Prywatnie: entuzjasta literatury XX-lecia międzywojennego i literatury faktu.
 

 

Szkolenia
trenera
MOTYWOWANIE PRACOWNIKÓW. Szkolenie Managerskie
"Motywowanie pracowników. Szkolenie managerskie" jest przeznaczone dla kadry managerskiej każdego szczebla zarządzającej zespołami pr...

Czytaj więcej

FEEDBACK MANAGERSKI (Informacja Zwrotna dla Pracownika). Szkolenie dla Dyrektorów i Kierowników
Głównym celem szkolenia "Feedback managerski (Informacja zwrotna dla pracownika). Szkolenie dla Dyrektorów i Kierownikó...

Czytaj więcej

ZARZĄDZANIE CZASEM. Szkolenie dla Managerów
Głównym celem szkolenia "Zarządzanie czasem. Szkolenie dla managerów" jest poszerzenie kompetencji managerów średniego ...

Czytaj więcej

Referencje
trenera
Artykuły
trenera